System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Mikołajowy Festiwal Biegowy Dzieci i Młodzieży "Dzieci biegają dla dzieci"

Lista startowa / Start List

Data imprezy
02.12.2018

Warszawa

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTECKA NATASZA2012WARSZAWAPOLSKA
2ASDF SADF2017RYPINSDFPOLSKA
3BAŁACKI KACPER 2013WARSZAWAPRZEDSZKOLE 370POLSKA
4BANKA JULIA2006WARSZAWAATENAPOLSKA
5BANKA NATALIA2006WARSZAWAATENAPOLSKA
6BASAJ BARTOSZ2005KOZIENICEPSP2 KOZIENICE/UKS OLIMP KOZIENICEPOLSKA
7BIELENIA SZYMON2012ŁOMIANKIPOLSKA
8BIELENIA WOJCIECH2015ŁOMIANKIPOLSKA
9BŁUŚ HANNA2008WARSZAWASP 382POLSKA
10BŁUŚ HELENA2012WARSZAWASP 382POLSKA
11BOGDAN DAWID 2009WARSZAWASP209 POLSKA
12BOGDAN MARCIN2003WARSZAWAG73POLSKA
13BOGUSZEWSKA ANNA2012WARSZAWASP NR 80POLSKA
14BOGUSZEWSKI JAN2011WARSZAWASP NR 80POLSKA
15BRAUN PAWEL2012PIASECZNOTARCHOMIŃSKA 4POLSKA
16CHRAPEK KRZYSZTOF2009WARSZAWASP 298 WARSZAWAPOLSKA
17CHROBAK SZYMON2009WARSZAWAPOLSKA
18CZYŻOWSKA ZUZANNA2004JÓZEFÓWGIMNAZJUM JÓZEFÓWPOLSKA
19DURAJ LENA2010ZĄBKILENKA BIEGAPOLSKA
20DZIEWICKA MILENA2003WARSZAWAPOLSKA
21GRONCZEWSKA FILIP 2007WARSZAWAPOLSKA
22GRONCZEWSKI KACPER 2007WARSZAWAPOLSKA
23JANOWSKA KAROLINA2013OŻARÓW MAZOWIECKIPRZEDSZKOLE POLSKA
24JANOWSKA WERONIKA 2009OŻARÓW MAZOWIECKIIM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W OŻAROWIE MAZOWIECKIMPOLSKA
25KACZOR JULIA2006WARSZAWAPODSTAWOWAPOLSKA
26KAJAK ALICJA2014WARSZAWAPOLSKA
27KAJAK MACIEJ2014WARSZAWAPOLSKA
28KARAŚ IGNACY 2010PIASTÓWPODSAWOWA NR 5POLSKA
29KARAŚ NIKODEM 2009PIASTÓWPODSTAWOWA NR 5POLSKA
30KARPETA MIIŁOSZ2007PRUSZKÓWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W PRUSZKOWIEPOLSKA
31KLECZEWSKI PIOTR2005WARSZAWAUKS KUSYPOLSKA
32KLECZEWSKI PIOTR2005WARSZAWAUKS KUSYPOLSKA
33KŁOPOTOWSKI STANISŁĄW 2015WARSZAWAPOLSKA
34KONKOLEWSKI ANTEK 2012WARSZAWAPOLSKA
35KOWALSKI JAN2017RYPINDFGPOLSKA
36KOWASLKI JAN2008RYPINSDFPOLSKA
37KROCHMALSKI FILIP 2007WARSZAWASZ. PODSTAWOWA 92POLSKA
38KROCHMALSKI IGNACY2011WARSZAWASZKOŁA PODSTAWOWA 92 POLSKA
39KUJAWA KORNELIA2013NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKA
40KUNKA JULIA2004MIŃSK MAZOWIECKIHARSZAŃSKIE WARIACJEPOLSKA
41KUZIN PIOTR2007JAROSZOWA WOLAPODSTAWOWA W UWIELINACHPOLSKA
42KWIECIEŃ JAŚ2006ZĄBKISP3 ZĄBKIPOLSKA
43MACIEJEWSKI MIŁOSZ2015BŁONIEPOLSKA
44MALINOWSKI JAN2011JAROSZOWA WOLAPODSTAWOWA W UWIELINACHPOLSKA
45MARSZAŁEK JAKUB2009JANÓWPOLSKA
46MARSZAŁEK MATEUSZ2007JANÓWPOLSKA
47MARSZAŁEK PATRYK2003JANÓWPOLSKA
48MASZTAKOWSKI MICHAL2013WARSZAWAPRZEDSZKOLE 166POLSKA
49MELCAREK PAULINA2004WARSZAWASP.143POLSKA
50MICHAŁEK ANTONI2014WARSZAWATARCHOMIŃSKA4POLSKA
51MICHAŁEK JAN2013WARSZAWATARCHOMIŃSKA 4POLSKA
52NASZEWSKA ZUZANNA2008WARSZAWASP 171 WARSZAWAPOLSKA
53NIEDZIELSKA DARIA2008MAŁKINIAWARSZAWA-KABATYPOLSKA
54NIEDZIELSKA JULIA 2004MAŁKINIAWARSZAWA-KABATYPOLSKA
55NIEWIADOMSKI OSKAR2014WARSZAWAPOLSKA
56OLEJNICZAK KAJA2012WARSZAWAPOLSKA
57PIERZCHAŁA GABRIEL2004KOZIENICEPSP4 KOZIENICE/UKS OLIMP KOZIENICEPOLSKA
58PLEJZNEROWSKI JAKUB2009OTWOCKLEKKOATLECI Z OTWOCKAPOLSKA
59PLEJZNEROWSKI MATEUSZ2007OTWOCKLEKKOATLECI Z OTWOCKAPOLSKA
60POTONIEC FRANEK2013WARSZAWAPOLSKA
61PUŁKOWSKA POLA2008WARSZAWASP10 WARSZAWAPOLSKA
62RATYŃSKA JULIA2014BRWINÓWBRWINÓW SPORTOWAPOLSKA
63RATYŃSKI WIKTOR2012BRWINÓWBRWINÓW SPORTOWAPOLSKA
64RATYŃSKI WOJCIECH2009BRWINÓWBRWINÓW SPORTOWAPOLSKA
65ROCZNIAK FRANCISZEK2008WARSZAWASZKOŁA PODSTAWOWA 344 W WARSZAWIEPOLSKAPOLSKA
66ROMANOWSKI EMIL2011WARSZAWASP209POLSKA
67ROMANOWSKI FILIP2009WARSZAWASP209POLSKA
68RZĘPAŁA EEYK2012WARSZAWAPOLSKA
69SADF JSADF2012RYPINASDFPOLSKA
70SEREMAK MARCELO2005KOZIENICEUKS OLIMP KOZIENICE/ PSP2 KOZIENICEPOLSKA
71SŁOMCZYŃSKA WERONIKA 2004MIŃSK MAZOWIECKIHARSZAŃSKIE WARIACJEPOLSKA
72SMUKOWSKI PATRYK 2009WARSZAWASP 217POLSKA
73SOBOLEWSKA NATALIA2006WARSZAWASP342POLSKA
74SOBOLEWSKI ADAM2010WARSZAWASP342POLSKA
75SOBOLEWSKI MATEUSZ2003WARSZAWASP366POLSKA
76SOT ALEKSANDRA2004KOZIENICEPSP4 KOZIENICE/UKS OLIMP KOZIENICEPOLSKA
77SÓJKA WERONIKA2003MARKIPOLSKA
78STACHELSKA HANNA2009JÓZEFÓWLEKKOATLECI Z OTWOCKAPOLSKA
79STRZELCZYK JAKUB2003KOZIENICEPSP GŁOWACZÓW/UKS OLIMP KOZIENICEPOLSKA
80STRZYŻEWSKI ADAM2017PRUSZKÓWPOLSKA
81STRZYŻEWSKI MATEUSZ2015PRUSZKÓWPRZEDSZKOLE POLSKA
82SWTRZELCZYK ALEKSANDRA2006KOZIENICEPSP GŁOWACZÓW/UKS OLIMP KOZIENICEPOLSKA
83SZCZĘSNA ANNA2014WARSZAWAPOLSKA
84SZCZĘSNA NINA2013WARSZAWAPOLSKA
85SZCZĘSNY MICHAŁ 2008WARSZAWAPOLSKA
86SZPYT SANDRA2009WARSZASTARCHOMINSKAPOLSKA
87SZYSZKA-CIENIUCH ANTONI 2009WARSZAWASP 247 POLSKA
88SZYSZKA-CIENIUCH KAJA2012WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR 268 POLSKA
89ŚLIWKA MARIA2005WARSZAWAAZS AWF WARSZAWAPOLSKA
90ŚWIĄTECKA MICHALINA2012WARSZAWASP 373POLSKA
91TAKA MARTA2012ŚWIĘTA KATARZYNAPOLSKA
92TAKA MARYSIA2017ŚWIĘTA KATARZYNAPOLSKA
93TOMCZYK OLGA 2012KUTNOPODSTAWOWA NR 1 KUTNOPOLSKA
94TOMCZYK OLIWIER2011KUTNOPODSTAWOWA NR 1 KUTNOPOLSKA
95TUREK KACPER2009WARSZAWA303 WARSZAWAPOLSKA
96TUREK WOJTEK2012WARSZAWA303 WARSZAWAPOLSKA
97WAWRYNOWICZ SEBASTIAN2016WARSZAWASP 312 POLSKA
98WĄSIEWICZ ADAM 2016WARSZAWAPOLSKA
99WĄSIEWICZ JAN2014WARSZAWAPOLSKA
100WICIŃSKI DOMINIK2010WARSZASTARCHOMINSKAPOLSKA
101WYTRYKOWSKI BARTOSZ2009WARSZAWA313POLSKA
102ZALESKI MACIEJ2012NOWY DWÓR MAZOWIECKISOL3|SQUADRUNPOLSKA
103ZAWISTOWSKI MIŁOSZ 2013MAŁKINIAPRZEDSZKOLE NR 4 WYSZKÓWPOLSKA
104ZAWISTOWSKI ZIEMOWIT2008MAŁKINIASP NR 1 WYSZKÓWPOLSKA
105ŻELECHOWSKI GRZEGORZ2015WARSZAWANINJA WARRIOR TEAMPOLSKA
106ŻELECHOWSKI HUBERT2013WARSZAWANINJA WARRIOR TEAMPOLSKA

Wrocław

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ASDF ASDF2017RYPINASDFPOLSKA
2BANASIK JAGODA 2014ŚWIDNICABANK MILLENNIUMPOLSKA
3BĘBAS OLA2013WROCŁAWPOLSKA
4BIERNACKI MIKOŁAJ2010WROCŁAWPOLSKA
5BORECKA WIKTORIA 2006WROCŁAWPODSTAWOWA POLSKA
6CHRZAN BARTOSZ2007OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLSKA
7CHRZAN MATEUSZ2010OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLSKA
8CZOPAR FILIP2010WROCŁAWIPSPOLSKA
9FURMANEK FILIP2013WILCZAPOLSKA
10GLUBA MATEUSZ2005WAŁBRZYCHPSP 23 W WAŁBRZYCHUPOLSKA
11GOŁĘBIOWSKA OLIWIA 2012WROCŁAWPOLSKA
12GORCZYCA ALICJA2011WROCŁAWPOLSKA
13GORCZYCA ZOFIA2011WROCŁAWPOLSKA
14GRACZYK TYMON2010WROCŁAESZKOŁA PODSTAWOWA NR 16POLSKA
15GRZESIAK MICHAŁ 2010TWARDOGÓRAPOLSKA
16GRZESIAK MICHAŁ 2010TWARDOGÓRAPOLSKA
17GRZESIAK MIŁOSZ2013STARE BOGACZOWICETURBO WIEŚPOLSKA
18GRZESIAK NIKOLA 2002TWARDOGÓRAPOLSKA
19GRZESIAK NIKOLA2002TWARDOGÓRAPOLSKA
20GRZESIAK TYMON2015STARE BOGACZOWICETURBO WIEŚ POLSKA
21GRZESIAK ZOSIA 2013TWARDOGÓRAPOLSKA
22JSKUBOWSKI OSKAR2010WROCŁAWSP 91POLSKA
23JUSZKIEWICZ HANIA 2013GARZYNPRZEDSZKOLE GARZYN POLSKA
24JUSZKIEWICZ OLIWIA2007GARZYNSP7 LESZNO POLSKA
25KAWAŁKO IGOR2013WROCŁAWPRZEDSZKOLE 121POLSKA
26KAWAŁKO LILIANA2010WROCŁAWSP50POLSKA
27KĘPIŃSKA JULIA2010STARE BOGACZOWICETURBO WIEŚPOLSKA
28KĘPIŃSKI MARCEL2013STARE BOGACZOWICETURBO WIEŚPOLSKA
29KLIMEK KAJA2010WROCŁAWSP 34POLSKA
30KLIMEK MIKOŁAJ 2013WROCŁAWPRZEDSZKOLE NR 23POLSKA
31KLUF BRUNO2015WROCŁAWPOLSKA
32KLUF VINCENT2009WROCŁAWPOLSKA
33KOSTRZEWA JAKUB 2012OLEŚNICASZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W OLEŚNICY POLSKA
34KOSTRZEWA JAKUB 2012OLEŚNICASZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W OLEŚNICY POLSKA
35KRAJEWSKI BARTOSZ2011WROCLAWPOLSKA
36KRONER ALICJA2017BYKÓWSP 38 IM. J. KUKUCZKIPOLSKA
37KUREK JAGODA 2011WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAW POLSKA
38KUREK JAGODA2011WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR. 84POLSKA
39KUŹMICKA AGATA2004WROCŁAWSP 113POLSKA
40KUŹMICKI PIOTR2006WROCŁAWMKS PARASOLPOLSKA
41MAGIERA IGNACY2015GŁOGÓWPOLSKA
42MICHAKSJU MATEUSZ2010KĄTY WROCŁAWSKIEPOLSKA
43MICHALSKI DAWID2012STARE BOGACZOWICEGRUBO WIEŚPOLSKA
44NIECIĄG GUSRAW2010WROCŁAWSP1POLSKA
45NIECIĄG GUSTAW2015WROCŁAWSP1POLSKA
46NIERODA KAJKA2006WROCŁAWSP NR 37POLSKA
47NOWACKA WIKTORIA2006WAŁBRZYCHLKS GÓRNIK WAŁBRZYCH NOWE MIASTOPOLSKA
48NOWAKOWSKA AMELIA2015WROCŁAW (KRZYKI)ZSP NR 6 UL. KURPIÓWPOLSKA
49NOWAKOWSKI JAN2010WROCŁAW (KRZYKI)SP 34 UL. GAŁCZYŃSKIEGOPOLSKA
50OLACZEK MICHAŁ2010MROZÓWSP 51 WROCŁAWPOLSKA
51OLACZEK NIKODEM2012MROZÓWSP 51 WROCŁAWPOLSKA
52OLACZEK PATRYK2006MROZÓWSP ISKRYPOLSKA
53OLACZEK WIKTORIA2008MROZÓWSP 51 WROCŁAWPOLSKA
54PIETRZYK SANDRA 2002WROCŁAWSOBCZYK TEAMPOLSKA
55PIOTROWSKA ALICJA 2016OBORNIKI ŚLĄSKIEŻŁOBEK "POD GRZYBKIEM" OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLSKA
56PIOTROWSKI GUSTAW2013OBORNIKI ŚLĄSKIE"ŻYWIOŁ" KOLONIA GOLĘDZINÓWPOLSKA
57POMIANEK ANTONI2015WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)PRZEDSZKOLE POLSKA
58POMIANEK ANTONI2015WROCŁAWPRZEDSZKOLE NR 29 UL. KURPIÓW 28, WROCŁAW POLSKA
59PUSTELNIK DOMINIK2011WROCŁAWPOLSKA
60PUSTELNIK NATALIA2007WROCŁAWPOLSKA
61ROGOZIŃSKI PIOTR2009WROCŁAWPOLSKA
62SADF ASD2017RYPINSDFPOLSKA
63SIRING DANIEL2013NAMYSŁÓWBRACISZEK DAWIDKAPOLSKA
64SOSNOWSKI ADAM2011WROCŁAWRODZINAPOLSKA
65SOSNOWY JAKUB2010WROCLAWSP113POLSKA
66SOSNOWY OSKAR 2005WROCLAWSP113POLSKA
67STĘPIEŃ KACPER2008WROCŁAWSMS JUNIORPOLSKA
68STYRCZULA MICHAŁ2008SMOLECTEAM STYRCZULAPOLSKA
69SZUKALSKI OSKAR2016KALISZPOLSKA
70SZUKALSKI OSKAR2016KALISZPOLSKA
71SZYMAŃSKI SZYMON2012WROCŁAWPRZEDSZKOLE 149POLSKA
72TRACZ MAJA2007OLEŚNICASP NR 4 OLEŚNICAPOLSKA
73TRACZ MAJA2007OLEŚNICASP NR 4 OLEŚNICAPOLSKA
74TRACZ NATALIA2009OLEŚNICASP NR 4 OLEŚNICAPOLSKA
75TRACZ NATALIA2009OLEŚNICASP NR 4 OLEŚNICAPOLSKA
76TRYBA JAN2009ZAWONIAPOLSKA
77WALCZAK BENIAMIN2006WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 WROCŁAWPOLSKA
78WALCZAK LEONARD2011WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 WE WROCŁAWIUPOLSKA
79WIERZBA WIKTORIA2010ŻMIGRÓDPOLSKA
80WRZOSEK TOMASZ 2008WROCŁAWBUMERANG WROCŁAW POLSKA
81ZIEMBA JAGODA 2009BURKATÓWSZKOŁA PODSTAWOWA W BYSTRZYCY GORNEJPOLSKA
82ZIEMBA WOJCIECH2014BURKATÓWPRZEDSZKOLE W BYSTRZYCY DOLNEJPOLSKA
83ZMARZŁA LENA2012WROCŁAWPOLSKA
84ŻUKIEWICZ ANTONI2011WROCŁAWPOLSKA
85ŻUKIEWICZ OLIWIA2015WROCŁAWPOLSKA