System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Mikołajowy Festiwal Biegowy Dzieci i Młodzieży "Dzieci biegają dla dzieci"

Lista startowa / Start List

Data imprezy
01.12.2019

Warszawa

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BINKOWSKA ANNA2014WARSZAWAALTKOM POLSKA
2DFG DFG2019RYPINDFGPOLSKA
3DFG DFG2019RYPINDFGPOLSKA
4FRĄCKIEWICZ MAJA2006WARSZAWAPOLSKA
5HAFIZ AMJID CELINKA2015WARSZAWAPRZEDSZKOLE 337POLSKA
6HAFIZ AMJID CYRYL2013WARSZAWAPRZEDSZKOLE 337POLSKA
7KAMEL KACPER2019WARSZAWAKAMELKIPOLSKA
8KAMINSKI MICHAL2016WARSZAWAPOLSKA
9KAPALSKI BAZYLI2006WARSZAWAPOLSKA
10KAPALSKI TYMON2009WARSZAWAPOLSKA
11KIELEK MAKSYMILIAN 2009WARSZAWAPOLSKA
12KLECZEWSKI PIOTR2005WARSZAWAUKS FILIPIDES TERESINPOLSKA
13KLECZEWSKI PIOTR2005WARSZAWALO NR 64POLSKA
14KOLOWIECKI TYMOTEUSZ 2013WARSZAWA (REMBERTÓW)DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE ABCPOLSKA
15KOŁOWIECKA TOLA2016WARSZAWA (REMBERTÓW)DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE ABC POLSKA
16KONDRACKI PAWEŁ 2014WARSZAWAPOLSKAPOLSKA
17KOTLARZ OLEK2010WARSZAWASP87POLSKA
18KRYSZKIEWICZ ALBERT2014WARSZAWAPRZEDSZKOLE NR 340POLSKA
19KRYSZKIEWICZ ELIZA2012WARSZAWASP. NR 80POLSKA
20KUBERA KAROLINA2008JÓZEFÓWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W OTWOCKU POLSKA
21KUBERA MARTYNA2010JÓZEFÓWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W OTWOCKU POLSKA
22KUCZYŃSKI FILIP 2015WARSZAWAPOLSKA
23LUTOMIRSKA ASIA2010ŁOMIANKISP3 KUSY ŁOMIANKI / AZS AWF WARSZAWAPOLSKA
24ŁOSKOT FILIP2006ZĄBKIPRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 108POLSKA
25ŁOSKOT FILIP2006ZĄBKIPOLSKA
26MADARASH SOFIIA2010WARSZAWAPODSTAWOWA 360POLSKA
27MICHALAK-WYDRA EMILIAN2013BARTNIKIWYDRA TEAMPOLSKA
28MICHALAK-WYDRA JAN2008BARTNIKIWYDRA TEAMPOLSKA
29MICHALAK-WYDRA JULIAN2010BARTNIKIWYDRA TEAMPOLSKA
30NARKINTOWICZ SZYMON2013WARSZAWADRUŻYNA STREFY ZDROWIA- STENA RECYCLINGPOLSKA
31NIEDZIAŁKOWSKA MAJA2009WARSZAWA115POLSKA
32OLEJNIK FILIP2010ŁOMIANKISP 77 WARSZAWA/BKS WATAHAPOLSKA
33OLEJNIK FILIP2010ŁOMIANKISP 77 WARSZAWA/LEKKA ZABAWA LDKPOLSKA
34OLEJNIK FLIP2010ŁOMIANKISP 77 WA-WA/AZS AWFPOLSKA
35OLEJNIK MIKOŁAJ2007ŁOMIANKISP 77 WARSZAWA/UKS FILIPIDESPOLSKA
36OSIŃSKI ŁUKASZ2017CZARNY LASZUCH PRZEDSZKOLAKPOLSKA
37OSIŃSKI MASTEUSZ2010CZARNY LASSP ADAMOWIZNAPOLSKA
38OSIŃSKI SZYMON2008CZARNY LASSP ADAMOWIZNAPOLSKA
39PATEREK LENA2009WARSZAWANR 25POLSKA
40PATEREK MIŁOSZ2006WARSZAWANR25POLSKA
41PIOTROWSKA JULKA 2014KONSTANCIN-JEZIORNAAZS AWF WARSZAWAPOLSKA
42PIOTROWSKI STAŚ 2009KONSTANCIN-JEZIORNAWARSAW MONTESSORI SCHOOLPOLSKA
43RAMOCKI STAŚ2016WARSZAWAPOLSKA
44REKUS ZUZANNA2010PŁOCKPOLSKA
45REKUS ZUZANNA2010PŁOCKPOLSKA
46RUTKOWSKA AMELIA2016ŁOMIANKIWIERZBOWA WIEŻAPOLSKA
47SĘDROWICZ-DUDEK STANISŁAW2011WARSZAWAPOLSKA
48SIEMASZKO ZOFIA 2014WARSZAWAPOLSKA
49SKRZYPIEC POLA2017WARSZAWAPOLSKA
50SZCZĘSN NINA 2013WARSZAWAPRZEDSZKOLE 312POLSKA
51SZCZĘSNA ANNA2014WARSZAWAPRZEDSZKOLE 312POLSKA
52SZCZĘSNY MICHAŁ 2008WARSZAWASP10POLSKA
53ŚWISTALNICKI MARCEL2012OTREBUSYPOLSKA
54TRYNISZEWSKA ADRIANNA 2015WARSZAWAPOLSKA
55TRYNISZEWSKA GABRIELA2009WARSZAWAPOLSKA
56TRYNISZEWSKA ZUZANNA2013WARSZAWAPOLSKA
57TUPALSKA MAJA2010WARSZAWAPOLSKA
58TUPALSKA MAJA2010WARSZAWAPOLSKA
59TUPALSKA MAJA2010WARSZAWAPOLSKA
60WŁODARCZYK ZUZANNA2009WARSZAWAUKS SALTO MARKIPOLSKA
61WŁODARCZYK ZUZANNA2009WARSZAWASALTO MARKIPOLSKA
62WYCZYŃSKI MAREK2011WARSZAWAPOLSKA
63ZARĘBA DAMIAN2015WARSZAWAPOLSKA
64ZARĘBA ELIZA2015WARSZAWAPOLSKA
65ZARĘBA SZYMON2013WARSZAWAPOLSKA
66ZIĘBA BARTOSZ2005NADARZYNSTO 14POLSKA
67ŻEBROWSKI FILIP2013CHOTOMÓWPOLSKA

Wrocław

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTOSZEWSKI KACPER2016WARSZAWASP 85 IM. BENITO JUAREZAPOLSKA
2BUCZEK JOANNA2004WROCŁAWTECHNIKUM NR. 18POLSKA
3DAWIDOWICZ MAJA2009IWINYSZKOŁA W ŻERNIKI WROCŁAWSKIEPOLSKA
4DAWIDOWICZ URSZULA 2013IWINYPRZEDSZKOLE W ŻERNIKI WROCŁAWSKIEPOLSKA
5GONIOWSKI ALEKSANDER2015WROCŁAWPOLSKA
6GONIOWSKI ALEKSANDER2015WROCŁAWPOLSKA
7GONIOWSKI MATEUSZ2018WROCŁAWPOLSKA
8GONIOWSKI MATEUSZ2018WROCŁAWPOLSKA
9ILKÓW BARTEK 2011OLEŚNICASZKOŁA PODSTAWOWA NR 7W OLEŚNICY POLSKA
10KĘPIŃSKA JULIA2010STARE BOGACZOWICEUKN MELAFIR POLSKA
11KĘPIŃSKI MARCEL2013STARE BOGACZOWICEUKN MELAFIRPOLSKA
12KICZMACHOWSKA EMILIA2011TYNIEC MAŁYSP W TYŃCU MAŁYM POLSKA
13KICZMACHOWSKA MARTYNA 2007TYNIEC MAŁYSP W TYŃCU MAŁYM POLSKA
14KŁOS JAN2011WROCŁAWSP 32POLSKA
15KOZŁOWSKI STANISŁAW2005OŁAWASP3 OŁAWAPOLSKA
16KUCZYNSKI MATEUSZ2011PĘPOWOTEAM RUNWAY POLSKI UCIEKINIER PEPOWOPOLSKA
17PALEJ MAJA2008BRZEGJ&JPOLSKA
18PLUTA OLIVER2015WROCLAWPOLSKA
19PLUTA OLIVER2015WROCŁAWPOLSKA
20PLUTA OLIVER2015WROCLAWPOLSKA
21SERDA ALEKSANDRA2013WROCŁAWPOLSKA
22SERDA MAJA2013WROCŁAWPOLSKA
23SOSNOWSKI ADAM2011WROCŁAWSP22POLSKA
24SOSNOWSKI ADAM2011WROCŁAWSP 22POLSKA
25SUCHCICKI SEBASTIAN 2005WYSOKAPOLSKA
26SZCZECIŃSKI BRUNO2012WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR 4POLSKA
27TESTOWEK JANEK2019RYPINPOLSKA
28WOSZCZYK LEON2017SKARBIMIERZ OSIEDLEPOLSKA
29ŻUKIEWICZ ANTEK2011WROCŁAWŻUKIPOLSKA
30ŻUKIEWICZ OLIWKA2015WROCŁAWŻUKIPOLSKA